free cartoon porn
natural tits
amateur sex videos
gay porn videos
free porn sites
free hd porn

 
 
 

język migowy


Informacja Turystyczna

zarządzanie kryzysowe

Plan Miasta

Planowanie Przestrzenne

Rewitalizacja

Prezentacje

Kamera

 

Ścieżki rowerowe

 

Inwentaryzacja przyrodnicza

Straż Miejska

Patronka Miasta

Urząd Marszałkowski

Invest Park

MCC - EEA GRANTS

Miasta Partnerskie

Navigo

Aktualne Archiwum

Archiwum do 2009

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Śladami Słynnych Europejczyków

Poznajmy się bliżej

Przeciwdziałanie uzależnieniom

Rada Seniorów

Do pobrania

1302224
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Ogólnie
715
2092
9030
31524
66548
1302224

Twoje IP: 54.205.175.144
Czas: 2014-04-18 12:35:02

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:

„Głównym celem edukacji jest nie nauka, lecz rozbudzanie ducha” – ta myśl Ernesta Renana była mottem przewodnim tegorocznego Dnia Edukacji Narodowej w Bolesławcu. 14 października 2013 r. w sali kina „Forum” spotkali się nauczyciele i pracownicy administracji miejskich placówek oświatowych z władzami samorządowymi.

Spotkanie  było doskonałą okazją do złożenia serdecznych życzeń i podziękowań za trud i pracę wykonywaną każdego dnia w szkole. Podczas uroczystości wręczone zostały nagrody dyrektorów oraz Prezydenta Miasta Bolesławiec.

W tym roku nagrodą Prezydenta Miasta Bolesławiec  wyróżni zostali: Mariola Bakalarz (MPP Nr 1), Ewa Niziałek (MPP Nr 3), Beata Gach (MPP Nr 1), Joanna Chlebowska (MPP Nr2), Iwona Witczak (MPP Nr 3), Teresa Kulik (MPP Nr 5), Katarzyna Kwapisz (MPP Nr 7), Ewa Sokolińska (MZSZ nr 1), Waldemar Bugaj (MZSZ nr 2), Anetta Kramarska (SP Nr 3), Bożena Oleksiuk-Rokoszna (SP Nr 3), Barbara Kamińska (SP Nr 4), Alicja Poliwka (SP Nr 4), Ewa Chrobot (GS Nr 2), Tadeusz Zarzycki (GS Nr 2), Tomasz Zabawa (MZSZ Nr 1), Danuta Dereszyńska (MZSZ Nr 1), Zenona Słobodzian (MZSZ Nr 2), Irena Bartosz (MZSZ Nr 2), Grażyna Witczak (MZSZ Nr 2), Katarzyna Syguła-Wieczorek (MZSZ Nr 2), Dorota Basiak (MZSZ Nr 3), Monika Kalinowska (MZSZ Nr 3), Joanna Filistyńska (MZSZ Nr 3).

 

Nagrody dyrektora Miejskiego Przedszkola Publicznego nr 1 otrzymały: Krystyna Mrożek, Renata Piecha, Ewa Pietrzak, Roberta Zięba, Genowefa Didur, Grażyna Mikuła, Elżbieta Najmrodzka, Krystyna Nowakowska, Danuta Piotrowska. 

Nagrody dyrektora Miejskiego Przedszkola Publicznego nr 2 otrzymały: Joanna Osuch, Barbara Frąszczak, Halina Zapletal, Renata Burdzy, Miriana Paluch.

 

Nagrody dyrektora Miejskiego Przedszkola Publicznego nr 3 otrzymały: Joanna Ilnicka, Jolanta Łuc, Krystyna Mandziak, Mariola Swoboda, Bożena Józefowicz, Maria Wnuk, Ewa Patreucha.

Nagrody dyrektora Miejskiego Przedszkola Publicznego nr 4 otrzymały: Bożena Hyjek,  Violetta Król, Jolanta Mienculewicz, Renata Paszko, Anna Urbanik, Grażyna Faltyn, Halina Fita, Urszula Zawada, Edward Uchacz.

 

Nagrody dyrektora Miejskiego Przedszkola Publicznego nr 5 otrzymały: Jadwiga Kuchciak, Teresa Kulik, Lucyna Kopeć, Janina Klimas, Barbara Kuszczak, Barbara Lis, Barbara Tarczyńska, Cecylia Kłobucka, Joanna Olszak, Anna Wilas.

 

Nagrody dyrektora Miejskiego Przedszkola Publicznego nr 6 otrzymali: Renata Zarzycka, Bogusława Bogusz, Bernarda Zaręba, Angelina Knapik, Teresa Schmalenberg, Adam Ukraiński.

 

Nagrody dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 otrzymali: Melania Balińska, Iwona Kalińska, Maria Kurhan, Edyta Kwiatkowska, Grażyna Marcinkowska, Halina Rudzik, Urszula Szaja, Elżbieta Szczegodzińska, Małgorzata Wieczorek, Wanda Wysocka, Elżbieta Zielonka, Krystyna Graba, Ewa Pieczara, Iwona Kaproń, Mirosława Lech, Regina Łazarz, Eugeniusz Skóra.

 

Nagrody dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 otrzymali: Barbara Blicharska, Beata Cebulska, Monika Chmielowiec, Agnieszka Furdyna, Janina Golsztajn, Edyta Kowalska, Joanna Krajewska, Irena Lembryk, Robert Ostrowski, Teresa Pawlik, Elżbieta Prabucka, Joanna Raszczuk, Barbara Tarnowska, Daniel Zięba, Izabela Duda, Władysława Odyniec, Bożena Hubicka, Agnieszka Piasecka, Kazimierz Surowiecki.

 

Nagrody dyrektora Gimnazjum Samorządowego nr 2 otrzymali: Aleksandra Szylin, Anna Gorzkowicz, Barbara Dolecka, Beata Pełka, Ewa Mieniek, Ewa Ołenicz-Bernacka, Ewa Szajwaj, Iwona Masłowska, Justyna Rapa, Małgorzata Janowska, Mariola Obrycka, Olimpia Salwerowicz, Tomasz Markowski, Magdalena Jankowska, Marzena Gallus, Krystyna Korczyńska, Elżbieta Bajek, Jolanta Czarnota, Anina Kupczak, Zbigniew Jeliński.

 

Nagrody dyrektora Miejskiego Zespołu Szkół nr 1 otrzymali: Katarzyna Kulczycka, Agnieszka Bednarska, Katarzyna Olkuska, Dorota Dobies, Marta Pabisz, Anna Izba, Barbara Stańczyszyn, Anna Stachów, Irena Sondaj, Maria Watrach, Joanna Buldańczyk, Weronika Kosobucka, Andrzej Rajfur.

 

Nagrody dyrektora Miejskiego Zespołu Szkół nr 2 otrzymali: Mirosław Adamarczuk, Adrian Bernacki, Wioletta Chlastawa, Małgorzata Giedrojć-Sypień, Agnieszka Kaźmierczak, Beata Kijowska Mazgaj, Joanna Kuriata, Jarosław Leszczyński, Marzena Medyńska, Danuta Musialik, Mirosław Stuczyński, Joanna Tomaszewska, Elżbieta Basińska, Marzanna Borecka, Dorota     Jandulska, Joanna Kawka, Katarzyna Kazanowska, Kazimiera Kozak – Kuziów, Renata Kruszelnicka, Małgorzata Lisiecka, Iwona Majewska, Monika Parczewska, Ryszard Posacki, Teresa Prokowska, Maria Przewoźnik, Krystyna Rak, Elżbieta Rowgało, Ewa Śnigór, Helena Czaja, Halina Członka, Lech Decewicz, Janina Dybko, Anna Małolepsza, Anna Mrugała, Maria Morawiecka-Jasko, Piotr Mularczyk,  Krystyna Sulich, Agnieszka Wieczorek, Edward Wacławiak, Dominik Ptak, Anna Wodas, Stanisława Ziębikiewicz, Barbara Oscenda, Barbara Zawadzka, Bronisława Nowak.

 

Nagrody dyrektora Miejskiego Zespołu Szkół nr 3 otrzymali: Aleksandra Jaskowska,

Joanna Kutryba, Zdzisław Zarzycki, Piotr Bajer, Władysław Czyżowicz, Marzanna Janczak, Agnieszka Szulc – Jednoróg, Katarzyna Szymczykowska, Katarzyna Urban, Piotr Korczowski, Ewa Kuczyńska, Danuta Wyganowska, Katarzyna Zięba, Jarosława Baran, Jolanta Borysiuk, Alina Dybał, Małgorzata Oleś, Ludmiła Rutka, Irena Brożek, Monika Grzyb, Kazimierz Prokowski, Renata Sobko, Iwona Wilczyńska, Agnieszka Korczak, Aleksandra Sozańska – Kut, Antoni Matuszek, Agnieszka Woźniak, Elżbieta Sobczyk, Zbigniew Podgórski, Elżbieta Czarniecka, Julita Smuczek, Anna Zawadzka, Józef Goldsztain.

 

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Nasza strona korzysta z plików Cookies aby polepszyć działanie witryny.Pliki Cookies używane do obsługi strony zostały już wykorzystane. Więcej w polityce prywatności: polityka prywatności.

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information